Шлях «КМ-Букс» на видавничому ринку України розпочався у 2015 році. Цьому передувало багато днів напруженої праці, засвоєння досвіду провідних європейських видавництв, пошуку нових нестандартних рішень. Нині не без гордості можна констатувати, що за невеликий період свого існування видавництву вдалося не лише досягти успіху у задоволенні попиту на якісні переклади світових бестселерів, а й відкрити для українських читачів чимало нових талановитих вітчизняних авторів.

Сьогодні в асортименті «Видавничої групи КМ-Букс» є безліч найменувань книжкової продукції на будь-який смак і вік — класична й новітня художня література, нон-фікшн, книги про бізнес, освітньо-розвивальні, науково-популярні та подарункові видання тощо, і щомісяця наше портфоліо поповнюється якісними новинками, з яких 90 % виходять українською мовою.

Завдяки кропіткій роботі створення книги, уже не один рік поспіль «КМ-Букс» займає лідируючі позиції на українському книжковому ринку.

На сьогоднішній день видавництво видає книжки з усіх напрямків: від дитячої літератури до бізнес-книжки, від класичних творів вітчизняних та зарубіжних письменників до подарункової літератури.

Наша мета – відновити серед читачів любов до української книжки, надаючи якісний переклад, актуальну літературу та можливість отримати всесвітню новинку українською мовою одночасно із іноземними читачами.

Нові книжки, нові автори, вражаючі прем’єри… Наша мета — відновити в людей любов до читання, випускаючи актуальну літературу та надаючи змогу отримати «гарячі» закордонні цікавинки українською мовою одночасно з іноземними читачами й за доступною ціною. Через «КМ-Букс» українці знайомляться і з літературними першоджерелами, що лягають в основу сценаріїв найяскравіших хітів кінопрокату.
Завдяки спільним зусиллям членів нашої команди та безперервному зворотному зв’язку від нашої аудиторії ми продовжуємо зростати й невтомно розвиватися на книжковому ринку. Дякуємо кожному з вас за увагу до нашої діяльності і обіцяємо: далі буде ще цікавіше!

}