Видавництво Жорж працює на ринку книжкової продукції з 2017 року.

Перша категорія товару, з якою почали працювати, це книги для дозвілля – розмальовки, головоломки. Категорія задовольняє попит на творче та захоплююче дозвілля. Категорія широка за віком споживачів (фактично 6-106) та легко поєднується з іншими товарами (книги, дитячі товари, канцелярія тощо).

На сьогодні видавництво «Жорж» пропонує найкращу лінійку в категорії книг для дозвілля з популярною тематикою та різноманітними стилями та головоломками. Категорія постійно розвивається та урізноманітнюється.

З липня 2018 в асортименті видавництва з'явилися книги для дітей. Перші наші книги для дітей видано за ліцензією Usborne – найпопулярнішого та найавторитетнішого англійського видавництва, що спеціалізується саме на дитячих проектах. Перші книги були пізнавальні.

На сьогодні у видавництві «Жорж»  представлена повна лінійка книг для дітей: пізнавальні, розвиваючі, розважальні та художні книги.

Художню та нон-фікшн літературу для дорослих «Жорж» почав видавати у першій половині 2019 року. У серії "Художня література" на сьогодні представлені книги в детективному жанрі. Нон-фікшн представлений цікавими проектами на космічну тематику.

Книжки нашого видавництва вирізняються високою якістю друку, а також сучасним привабливим дизайном. Вони привертають увагу споживачів та отримують схвальні відгуки.

}